PROGRAM

12 MAYIS 2011, PERŞEMBE


10:30 Stantların Açılması Şenlik Alanı
11:00-12:00 Basketbol Turnuvası Üçüncülük Maçı 1 No`lu Spor Salonu
12:00 MayISÇankaya 2011 Açılış Şenlik Alanı
12:00 Halk Bilimi TopluluğuGösterisiŞenlik Alanı
12:00-13:00 Basketbol Turnuvası Final Maçı 1 No`lu Spor Salonu
12:15 Makarnaya Davet Şenlik Alanı
12:00 DJ Performans Alternatif Sahne
13:00 Masa Tenisi Turnuvası Final Maçı Masa Tenisi Salonu
14:00 Konser “Belen” Alternatif Sahne
14:00 Tavla Turnuvası (Uygulamalı Matematik – Bilgisayar Topluluğu) Şenlik Alanı
15:00-16:00 Konser “Rota” Alternatif Sahne
15.30-16: 30 Halk Bilimi Topluluğu Halk Oyunları Gösterisi Konferans Salonu
16:00 Makarna Yeme Yarışması Şenlik Alanı
16:00-17:00 Konser “Vezir” Alternatif Sahne
17:00-18:00 Konser “Şoserock” Alternatif Sahne
17:30-19:30 Çankaya Dans Şenliği (Dans Topluluğu) Konferans Salonu
18:00-19:00 Konser “Fahrenheit” Alternatif Sahne
19:00-20:00 Konser “Son Dört” Alternatif Sahne
20:00-21:00 Konser “7edi” Alternatif Sahne
20:30 Konser: GRİPİN Ana Sahne
22:10 DJ Performans Şenlik Alanı
23:30 Kapanış

 

13 MAYIS 2011, CUMA

10:00 Stantların Açılması Şenlik Alanı
10:00-11:00 Futbol Turnuvası Üçüncülük Karşılaşması Halı Saha
11:00-12:00 Futbol Turnuvası Final Karşılaşması Halı Saha
11:00 Oryantiring(Hedef Bulma) Kampus Alanı
12:00 DJ Performans Alternatif Sahne
12:15 Makarnaya Davet Şenlik Alanı
13:00 Penaltı Yarışması Halı Saha
13:00-14:00 Konser “Ayaz” Alternatif Sahne
14:00-15:00 Futsal Turnuvası Final Karşılaşması 1 No`lu Spor Salonu
14:00 Tavla Turnuvası (Uygulamalı Matematik – Bilgisayar Topluluğu) Şenlik Alanı
14:00-17:00 II. İngilizce Şiir ve Öykü Yarışması (İngiliz Dili ve Edebiyatı) Konferans Salonu
15:00-16:00 Konser “GM Rock Band” Alternatif Sahne
15:00 Basketbol, Bilardo, Futsal, Penaltı, Masa Tenisi, Satranç, Futbol Ödül Töreni 1 No`lu S.S
16:00-17:00 Konser “Senkop” Alternatif Sahne
16:00 Makarna Yeme Yarışması Şenlik Alanı
17:00-18:00 Konser “Türk Müziği Topluluğu” Alternatif Sahne
18:00-19:00 Konser “There O” Alternatif Sahne
19:00-20:00 Konser “Arest” Alternatif Sahne
20:30 Konser: BENGÜ Ana Sahne
22:00 Havai Fişek Gösterisi Şenlik Alanı
22:10 DJ Performans Şenlik Alanı
23:00 Kapanış

Tüm gün LUNAPARK :
Öğrenci İşleri Önü
Alternatif Sahne : Öğrenci İşleri Önü
DJ Performans : Şenlik Alanı
Şişme Oyun Parkları : B Blok Girişi 11 No`lu Kapı
Yarışmalar : Şenlik Alanı
Öğrenciler, kimliklerini göstererek ücretsiz olarak tüm aktivitelerden faydalanabilir.