Çankaya Üniversitesi
×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

   
     
14:00
-
16:00
Kişisel Gelişim ve Kariyer Haftası "Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı ve Bağlı Ortaklıklarda Kariyer İmkanları"
(Konferans)

Çankaya Üniversitesi Kişisel Gelişim ve Kariyer Haftası’nda, 28 Mart 2022 Pazartesi günü, saat 14.00’da, Merkez Kampüs Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek “TSKGV ve Bağlı Ortaklıklarda Kariyer İmkanları” adlı konferansta, Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Basın, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Kemal Karababa ve TSKGV bağlı ortaklıkların temsilcileri ile buluşuyoruz.

Kongre ve Kültür Merkezi fuaye alanında, Aselsan, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, Roketsan, Havelsan, İşbir ve Aspilsan tarafından açılacak stantları ziyaret edip özgeçmişinizi bırakabileceğiniz etkinliğimiz TURK 101-102-103 dersleri final ön koşulu niteliğindedir. Yüz yüze ve online gerçekleştirilecek etkinliğe https://zoom.us/j/94215338652 linki aracılığıyla da katılım sağlayabilirsiniz.

(Bilgi: TURK 101-102-103 dersi final ön koşulu niteliğinde olan etkinlik öncesi ve etkinlik bittikten sonra Öğrenci Kimlik Kartı okutulması zorunludur. Sosyal mesafe dolayısıyla salon kapasitesi dolduktan sonra giriş yapılamayacaktır.)

Yer: Merkez Kampüs Kongre ve Kültür Merkezi
Etkinliği Düzenleyen: Çankaya Üniversitesi Kültürel ve Sosyal İşler Şube Müdürlüğü