Çankaya Üniversitesi -
×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

Tanıtım Günleri Başlıyor

Üniversitemiz Tanıtım Günleri, 16 Temmuz - 14 Ağustos tarihleri arasında yüz yüze ve online olarak gerçekleştirilecektir. Aday öğrenciler her gün, (hafta sonu da dâhil) 10.00 - 17.00 saatleri arasında Merkez Kampüs’ü ziyaret edebilecektir. Üniversitemizi ziyaret eden aday öğrenciler ve aileleri, bölümler/programlar, burslar, indirimler, sosyal imkânlar, öğrenci toplulukları gibi birçok konuda sorularına yanıt bulurken, laboratuvar, kütüphane, spor merkezi, yurt ve sınıf gibi istedikleri alanları görme fırsatı yakalayacaklardır. Tanıtım Günlerinde, her bölümden başarılı öğrencilerimiz aday öğrencilere ilgilendikleri bölüm/program hakkında bilgi vererek, kampüsü gezdirecektir.  

Şehir dışında yaşayan, Üniversitemizi ziyaret imkânı bulamayan aday öğrenciler, Tanıtım Günü boyunca, deneyimli akademisyenler ve uzman tanıtım ekibinden çevrim içi (online) bilgi alabileceklerdir. Çevrim içi sunumlarda, adaylar, Üniversitemiz ile ilgili genel bilgiler, fakülte/bölüm/programlar ve merak edilen her konuda sorularına yanıt bulabilecektir.

Aday öğrenciler ve aileleri merak ettikleri her konuda Aday Öğrenci Danışma Hattı ve Whatsapp üzerinden de Üniversitemize ulaşarak bilgi alabilecektir.

Geleceğinizi şekillendirecek başarılı bir tercih için 16 Temmuz - 14 Ağustos tarihleri arasında siz değerli aday öğrencilerimizi ve ailelerini Tanıtım Günlerimize bekliyoruz.

Tercihiniz Başarı Olsun…

 


Duyuru Ekleme Tarihi : 17.06.2022 10:02


Duyuru Güncelleme Tarihi : 04.07.2022 14:57